Salgsavdeling

(September-Mai) 

Mandag til fredag:  

9-16

Torsdag: 9-19
Lørdag: 10-14 (Stengt i des. og jan.)

Verksted

Alle ukedager:   9-16
Lørdag: Stengt
Her finner du oss

Klikk på kartet!

Askjems Camping-Center AS
Åshaugveien 4
3170 SEM

Tlf: +47 33 30 13 00
Fax: +47 33 33 26 39

Ved å benytte kontaktskjemaet nedenfor får du sendt beskjed til den respektive avdelingen du ønsker. Din henvendelse vil bli besvart så snart som mulig, senest i løpet av et par dager. Ønsker du raskere svar ta kontakt pr. telefon. Ønsker du å komme i kontakt med en konkret person kan du også gjøre dette.

NB! HUSK Å VELGE AVDELING FØR DU SENDER FORESPØRSEL.

SALGSAVDELING
KUN SALG AV VOGN OG BOBIL, ikke deler, utstyr eller timebestilling.
VERKSTEDSAVDELING
Forespørsel om reparasjon, timebestilling og uteservice.
REKVISITA OG DELELAGER
Forespørsel om pris og tilgjengelighet på alt utstyr.
ADMINISTRASJON
Alt annet som ikke er nevnt over.

Odd Askjem

Styreleder / Salgssjef

odd@askjems.no

Sverre Aamodt

Daglig leder

sverre@askjems.no

Fred Karlsen

Servicemarkedsjef

fred@askjems.no

Sølvi Snedal Tufte

Økonomisjef

sølvi@askjems.no

Sverre Aamodt

Daglig leder

sverre@askjems.no

Sølvi Snedal Tufte

Økonomisjef

solvi@askjems.no

Elise Tolsrød

Regnskapsmedarbeider

regnskap@askjems.no

Odd Askjem

Salgssjef

odd@askjems.no

Mina Kleppan

Markedsansvarlig

mina@askjems.no

Kari Anne Grytnes

Salgskoordinator

karianne@askjems.no

Øyvind Bjørkås

Salgskonsulent

oyvind@askjems.no

Kim Martinsen

Salgskonsulent

kim@askjems.no

Geir Gjermundsen

Salgskonsulent

geir@askjems.no

Morten Sørensen

Salgskonsulent

morten@askjems.no

Roy Jørgensen

Salgskonsulent

roy.jorgensen@askjems.no

Tone Holum

Salgsmedarbeider

Hanne Uthus

Salgsmedarbeider

sentralbord@askjems.no

Mads Undrum Jensen

Salgsassistent

salgsassistent@askjems.no

Bjørn Erik Jørgensen

Teamleder Kundemottak

bjorn-erik@askjems.no

Robert Kaneblei

Kundemottak

robert@askjems.no

Jonas Haukjem

Delelager

jonas@askjems.no

Roy Westnes

Lageransvarlig

royw@askjems.no

Vidar Horn

Lager

Eivind Stenborg

Lager

eivind@askjems.no

Heidi Marie Askjem

Butikksjef

heidi@askjems.no

Roar Uthus

Utleie- og bobilhotellansvarlig

roar@askjems.no

Ove Sandli

Utleiekonsulent

Fred Karslen

Servicemarkedssjef

fred@askjems.no

Bent Borge

Teknisk sjef

verksted@askjems.no

Jan Børre Andreassen

Bestillingskoordinator

verksted@askjems.no

Marius Gjørtz Johansen

Verkstedmedarbeider

Espen Markussen

Takstmann

Ulf Aas-Hansen

Verkstedmedarbeider

Søren Walling

Verkstedmedarbeider

Paul Peter Araneta

Verkstedmedarbeider

Johan Aanerud

Verksted klargjøring

Morten Andre Pedersen

Verksted klargjøring

Bengt Rune Nilsen

Verksted ettermarked

Reidar Davidsen

Takstmann